Відбувся урок "Україна – єдина країна" в обласній бібліотеці для дітей
1 вересня в Україні – це завжди загальнонародне улюблене свято! Саме таким святом став перший урок «Україна – єдина країна» для читачів-дітей в обласній бібліотеці для дітей ім.М.Островського.
Господарювали сьогодні в бібліотеці учні 3,5 класів ліцею №22, 4 класу ЗНЗ №7 та учні 7 класів ЗНЗ №2 і №12.
Понад 400 хлопчиків і дівчаток у вишиванках, у віночках, з квітами завітали в цей день до бібліотеки. Найменші дітлахи взяли участь у літературній годині «Рідна земля для нас всіх Україна». Цікавий діалог з дітьми про рідну Україну прикрасили українські пісні, відеокліпи. Разом з казкарем Сашком Лірником та його товаришем котом Воркотуном, героями мультфільму, діти мандрували на віртуальному літаку чарівними куточками України, її містами і селами, легенди про які малеча почула вперше.
Старшим дітям було цікаво дізнатися про походження державної і національної символіки України, про видатного державного діяча часів Київської Русі Володимира Великого, цьому допомогла цікава книжково-ілюстративна виставка «Володимир Красне Сонечко». Враження дітей доповнив кліп «Україна – моя Батьківщина». Емоційне враження від розповіді про рідне місто посилив кліп «Чернігів – місто легенд», який розкрив дітям незнайомі сторінки історії рідного міста.
Всього було в нашій історії – і високого, і трагічного. Українці заплатили за своє право на волю і незалежність життями синів і дочок, які боролися і вмирали і сьогодні борються і вмирають за волю, за незалежність України, за своє майбутнє. Подвиги справжніх героїв України різних часів зміцнюють дух українців, надихають на подвиги, всіляють віру в перемогу. Доторкнулись серцем діти і до подвигу незвичайної української жінки Людмили Павличенко, яка своїм воїнським подвигом наближала нашу свободу. Про все це діти дізналися з кінопрезентації «Незламна».
В бібліотеці також звучали вірші, пісні про сучасних героїв України, які виборюють для нас усіх щасливе майбутнє. Ми і наші діти повинні завжди пам’ятати про це!
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.