Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 серпня, 18:00:57

Святковий вечір-концерт “Подих весни”

07.03.2012   10:03

З нагоди Міжнародного Дня прав жінок та миру у Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка відбулося урочисте зібрання та святковий вечір-концерт “Подих весни”.

З вітальним словом до присутніх у залі жінок звернувся голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

“Видається символічним, що святкуємо цей день саме на початку весни. Адже образ жінки втілює сутність життєдайних сил, що дають початок народженню і розквіту життя кожної людини.

З давніх часів жінки України відігравали важливу роль у розвитку української культури та збереженні національних традицій, становленні державності. Наша Чернігівська земля також славиться розумними, працьовитими, енергійними жінками – від історичних постатей Ярославни, Ганни Барвінок, Софії Русової – до наших сучасниць, які своїм трудом і талантом творять добробут рідного краю. Напевно, немає такої сфери діяльності в нашому суспільстві, до якої б не була причетна жінка”, – наголосив Володимир Хоменко.

На Чернігівщині жінки беруть активну участь у різних сферах суспільного життя, вносять неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток регіону.

За оцінкою результатів діяльності у 2011 році Чернігівська область увійшла до десятки кращих областей України. Поза сумнівом, в цих здобутках значна частка наполегливої праці, професіоналізму, відповідальності жіноцтва Чернігівщини. Чернігівщина є лідером в Україні за розміром частки жінок у загальній чисельності населення. В області проживає близько 600 тисяч жінок, що становить майже 55% від усього населення регіону.

Вони беруть активну участь у процесах державотворення, розвитку науки і культури, займають активну громадську позицію. Значна кількість жінок працює в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Самовіддана праця, активна громадська діяльність жінок Чернігівщини гідно відзначені державою.

“Ми шанобливо схиляємо голови перед жінками, які носять високе звання Матері. Тільки у 2011 році 500 жінок області отримали почесне звання України – „Мати-героїня”.

Окремо хочу висловити слова подяки жінкам–ветеранам війни та праці, на долю яких випало тяжке випробування – вистояти і перемогти в роки Великої Вітчизняної війни та післявоєнної розбудови.

У наш час багато добрих справ, визначних досягнень, перемог мають жіноче обличчя. Особливо теплі слова хочеться адресувати чернігівським спортсменкам, які гідно представляють наш край на спортивних світових аренах. Одна з яскравих ознак сучасності – жінка-лідер, жінка-керівник. Ці жінки в непростому сьогоденні успішно будують економічну політику ряду підприємств, організовуючи діяльність своїх трудових колективів.

Сподіваємось на активну підтримку з боку жіночої громадськості дій місцевих органів влади, спрямованих на реалізацію в області системних реформ, проголошених Президентом України Віктором Януковичем”, – відзначив Володимир Хоменко.

Він також побажав усім жінкам Чернігово-Сіверського краю міцного здоров’я, благополуччя, довгих років життя, сповнених добром і любов’ю, новими здобутками на благо рідної Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів 09:08

На Чернігівщині, поблизу кордону з білоруссю, прикордонники спільно з Національна поліція України, вибухотехніками та кінологами виявили схрон зброї, що залишили окупанти.

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми 09:06

Співробітники ювенальної превенції проводять активну превентивну роботу в Семенівській громаді. Під час спілкування з дітьми поліцейські детально роз’яснюють їм правила безпеки під час літнього дозвілля.

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова 08:57

40, 20 або 10 тисяч гривень зможуть отримати чернігівці, які є власниками приватних житлових будинків, що постраждали під час активних бойових дій.

10 серпня - цей день в Україні і світі

10 серпня - цей день в Україні і світі 08:52

10 серпня у світі відзначають день лева, день біодизелю. У Латвії - день вогню, Національний день в Еквадорі та день ветеранів в Індонеції, також сьогодні відзначають День гаражних розпородажів, а в Італії вшановують Святого Лаврентія з Уеска.

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову 18:14

Чернігів приєднався до реалізації мовного проєкту «Єдині», головним напрямком якого є підтримка тих, хто має бажання перейти в спілкуванні на українську мову. Стартує він у нашому місті 20 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини