Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 вересня, 00:48:31

Святковий вечір-концерт “Подих весни”

07.03.2012   10:03

З нагоди Міжнародного Дня прав жінок та миру у Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка відбулося урочисте зібрання та святковий вечір-концерт “Подих весни”.

З вітальним словом до присутніх у залі жінок звернувся голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

“Видається символічним, що святкуємо цей день саме на початку весни. Адже образ жінки втілює сутність життєдайних сил, що дають початок народженню і розквіту життя кожної людини.

З давніх часів жінки України відігравали важливу роль у розвитку української культури та збереженні національних традицій, становленні державності. Наша Чернігівська земля також славиться розумними, працьовитими, енергійними жінками – від історичних постатей Ярославни, Ганни Барвінок, Софії Русової – до наших сучасниць, які своїм трудом і талантом творять добробут рідного краю. Напевно, немає такої сфери діяльності в нашому суспільстві, до якої б не була причетна жінка”, – наголосив Володимир Хоменко.

На Чернігівщині жінки беруть активну участь у різних сферах суспільного життя, вносять неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток регіону.

За оцінкою результатів діяльності у 2011 році Чернігівська область увійшла до десятки кращих областей України. Поза сумнівом, в цих здобутках значна частка наполегливої праці, професіоналізму, відповідальності жіноцтва Чернігівщини. Чернігівщина є лідером в Україні за розміром частки жінок у загальній чисельності населення. В області проживає близько 600 тисяч жінок, що становить майже 55% від усього населення регіону.

Вони беруть активну участь у процесах державотворення, розвитку науки і культури, займають активну громадську позицію. Значна кількість жінок працює в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Самовіддана праця, активна громадська діяльність жінок Чернігівщини гідно відзначені державою.

“Ми шанобливо схиляємо голови перед жінками, які носять високе звання Матері. Тільки у 2011 році 500 жінок області отримали почесне звання України – „Мати-героїня”.

Окремо хочу висловити слова подяки жінкам–ветеранам війни та праці, на долю яких випало тяжке випробування – вистояти і перемогти в роки Великої Вітчизняної війни та післявоєнної розбудови.

У наш час багато добрих справ, визначних досягнень, перемог мають жіноче обличчя. Особливо теплі слова хочеться адресувати чернігівським спортсменкам, які гідно представляють наш край на спортивних світових аренах. Одна з яскравих ознак сучасності – жінка-лідер, жінка-керівник. Ці жінки в непростому сьогоденні успішно будують економічну політику ряду підприємств, організовуючи діяльність своїх трудових колективів.

Сподіваємось на активну підтримку з боку жіночої громадськості дій місцевих органів влади, спрямованих на реалізацію в області системних реформ, проголошених Президентом України Віктором Януковичем”, – відзначив Володимир Хоменко.

Він також побажав усім жінкам Чернігово-Сіверського краю міцного здоров’я, благополуччя, довгих років життя, сповнених добром і любов’ю, новими здобутками на благо рідної Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Відзнаки «За оборону Чернігова»: 21 вересня громада дякувала військовим та цивільним, які боронили місто у 2022-му 15:47

21 вересня з нагоди Дня міста у Чернігівській міській раді відбулося вручення відзнак «За оборону Чернігова».

Під час дорожньо-транспортної пригоди перекинувся легковий автомобіль 15:13

Вчора, близько 21-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Незалежності сталася дорожньо-транспортна пригода — перекинувся легковий автомобіль.

У Ріпкинській громаді поліція спільно з екстреними службами провела безпековий захід для школярів 14:40

Співробітники ювенальної превенції Чернігівського районного управління поліції спільно з працівниками державної служби з надзвичайних ситуацій, співробітниками регіональної газорозподільчої компанії та медиками провели інтерактивний безпековий захід для учнів школи у смт Ріпки.

Перенесення дати Дня міста: остаточна дискусія відбудеться після Перемоги 12:35

Дискусію, коли відзначати День міста, у Чернігові продовжать після Перемоги. Про це повідомив в.о. міського голови Олександр Ломако під час вручення відзнак «За оборону Чернігова», яке відбувалося 21 вересня з нагоди Дня міста-2023.

Регіональний офіс міжнародного співробітництва: на часі – консолідація зусиль у підготовці до зими 11:54

Минуле засідання Регіонального офісу міжнародного співробітництва (РОМС) з іноземними донорами було присвячене запитам у сфері освіти, сьогоднішнє – не менш нагальному питанню – готовність до опалювального сезону об’єктів усіх форм власності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини