Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 18:50:19

Чернігівці серед нагороджених ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського

31.08.2015   12:08Агенцiя

В Національній опері відбувся гала-концерт та нагородження переможців ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, який проходив протягом 2013-2015 років, організований Міністерством культури України та Національною хореографічною спілкою України.

«Цей фестиваль-конкурс є важливим для популяризації української культури. Адже, ми прагнемо не лише зберегти, а й розвивати та примножувати народні традиції хореографії. Збагачення професійного та аматорського мистецтва, підвищення художнього рівня хореографічних постановок є важливою складовою розвитку сучасної культури,» — відкриваючи гала-концерт, сказав заступник Міністра Ростислав Карандєєв.

Серед нагороджених III туру є й знані чернігівські колективи:

Чернігівський академічний український народний хор.

Художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Володимир КОЦУР.

Головний балетмейстер – заслужена артистка України Людмила ДЖИМ та Академічний ансамбль пісні і танцю «СІВЕРСЬКІ КЛЕЙНОДИ» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Художній керівник та головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Сергій ВОВК.

Керівник оркестру Заслужений працівник культури України Юрій Слободенюк. Балетмейстери Олена Трухан, Марина Мстиславська.

Всього у ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії імені Павла Вірського взяли участь близько 600 професійних та аматорських танцювальних колективів.

Конкурсні програми оцінювало авторитетне журі, до складу якого увійшли провідні хореографи, народні артисти України Валентина Вантух, Михайло Гузун, Іван Курилюк, Борис Колногузенко, Анатолій Коротков, Олександр Чеберко.

Очолив журі Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, генеральний директор – художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, Голова Національної хореографічної спілки України Мирослав Вантух.

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини