Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 00:42:20

До 70-ї річниці завершення Другої світової війни в архіві області відкрили виставку

25.08.2015   15:20Агенцiя

Напередодні відзначення 70-ї річниці завершення Другої світової війни 1939–1945 років у приміщенні Державного архіву Чернігівської області розпочато експонування фотодокументальної виставки «До 70-ї річниці завершення Другої світової війни 1939–1945 рр.».

Фотоматеріали, презентовані на виставці, об’єднані документом – стаття «На борту лінкора «Міссурі», надрукована на шпальтах газети «Деснянська правда» 4 вересня 1945 р., автор якої відтворює перебіг подій, що відбувалися на борту корабля, а саме, підписання Акта про капітуляцію Японії.

Фотографії відтворюють увесь трагізм подій, що відбувалися незадовго до капітуляції Японії – атомне бомбардування США 6 та 9 серпня 1945 року міст Хіросіма та Нагасакі, а також радість всіх, хто роки чекав на закінчення страшної війни.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини