У Департаменті культури Чернігівщини – новий директор
У Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації з 12 серпня – нове керівництво. За погодження Міністерства культури України, директоркою департаменту стала Ірина Олександрівна Должикова.
Для Ірини Олександрівни це перша робота в системі державної служби. Проте на ниві громадській, культурній та управлінській новопризначена директорка департаменту далеко не новачок. Трудову діяльність пані Ірина розпочинала у сфері банківських та страхових послуг, а залишила роботу в цій сфері через понад десять років на посаді начальниці відділу маркетингу одного з провідних банків. Після роботи у фінансово-економічних установах Ірина Олександрівна створила і очолила школу спортивного танцю «Клуб Ніка», працювала заступником директора Міського палацу культури та організатором громадських заходів.
Звертаючись до колективу департаменту в ході представлення, голова ОДА Валерій Куліч висловив переконання, що для ефективнішого розвитку галузі необхідно не стільки «ручне регулювання» конкретних заходів чи процесів, скільки робота з координації державних і недержавних організацій, створення умов та надання послуг для розвитку культури і туризму.
«Під час зустрічі Міністр культури В’ячеслав Кириленко висловив припущення, що, може, департамент має очолити митець чи історик? – розповів голова ОДА Валерій Куліч. – Та мені вдалося його переконати в тому, що очолювати структуру має саме менеджер, досвідчений і активний. Саме такою «людиною з моторчиком» я знаю Ірину Должикову. Тому вважаю і сподіваюся, що після якогось часу спільної роботи ви мене підтримаєте: краєзнавством, туризмом, мистецтвом і культурою мають займатися історики, митці і фахівці з туризму. А координувати цю роботу і створювати для них сприятливі умови мають сучасні активні менеджери, які знають реалії не лише з боку держави, а й у розрізі ринкової та суспільної кон’юнктури».
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression