Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:23:13

Всеукраїнська акція "Бібліотека українського воїна" набирає обертів

09.07.2015   06:56

Чи читатимуть воїни АТО книги? Відповідь може бути неоднозначною. Але той факт, що жителі міста Прилуки активно долучились до Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» стає зрозумілим, що книга у різних життєвих ситуаціях.

Коли вимушено обмежується інформаційний простір, тоді загострюється почуття відірваності від звичних умов життя, Це найбільше відчувають саме воїни АТО. Тому бібліотеки міста, письменники, студенти, пересічні прилучани формують бібліотечку воїна із найрізноманітнішої літератури.

Місцеві письменники Микола Турківський, Ніна Ткаченко, Валентина Грибенко, Лілія Черненко передають власні книги, колективи Промінвестбанку та дитячих навчальних закладів №8,10,25 - журнали та суспільно-політичну літературу, прилучани - детективи, фантастику, фентезі, дитячі книжечки.

Сподіваємось, що книги допоможуть нашим захисникам відпочити і піднімуть бойовий дух. Адже у окремих книгах їх чекає сюрприз - дитячі побажання та розповіді маленьких прилучан про один прожитий день.

Останні новини Чернігівщини

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

Географічні зазначення в Україні. ВІДЕО 12:05

19 лютого відбулася прес-конференція на тему: «Географічні зазначення в Україні: що прийде на зміну коньяку і чи знатимуть гуцульську бриндзю за кордоном?».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини