Зовсім скоро "Культурний десант" знову рушає в дорогу на звільнені території Донбасу з показами сучасного українського кіно
Фільми, книжки, спілкування - все це втамовує шалений культурний голод, який дуже відчутний на сході країни. Саме зараз, люди відчувають якусь культурну, ідейну порожнечу, яку треба максимально швидко наповнити!
"Культурний десант" потребуємо підтримки небайдужих! Чим Ви можете допомогти?!
Якщо маєте книги та журнали, які прочитані Вами, вважаєте їх якісними і корисними, якими готові поділитися, будемо вдячні! (Прохання не пропонувати радянський непотріб!).
А ще, є надзвичайна потреба в патріотичній символіці. Дітки так раділи жовто-блакитним стрічкам..!
Підтримати ініціативу Культурний Десант можна надіславши кошти на картку ПриватБанку 4149 6059 0173 5605 Люткус Дмитро.
Усім нам, волонтерам, часто видається чути історії, як хлопці, українські бійці, скаржаться на місцеве населення, на відсутність підтримки! Це, як футбольий матч, завжди легше грати на своєму полі!
Тому робота з свідомістю, це ще одне, надзвичайно важливе поле бою! Аж ніяк не можна ігнорувати!
Бачили б Ви ті очі, очі хлопця, що слухає правду про Майдан! Чи жінки, що вперше прочитала книжку про дійсну історію України.. І тепер в неї така жага до подібної літератури.. а своїм ентузіазмом пробуджує таку ж цікавість у інших. Дякуючи волонтерам, в місцевих бібліотеках почала з"являтися проукраїнська література. Але таких книжок надто мало!
Чекаємо на Вас за адресою: вул.Шевченка 7, каб 7 (ОДА), штаб ГФ "Самооборона Чернігівщини".
Або телефонуйте, з радістю заберемо книжки деінде 0977757206, 0939646503 Юлія
Інформація про наш проект за посиланням https://www.facebook.com/kultdesant?fref=ts
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).