Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 березня, 20:18:10

Олексій Горбунов дав концерт у Чернігові. ВІДЕО

22.06.2015   16:04Агенцiя

З початку військової агресії в Україні актор з українським корінням Олексій Горбунов відмовився від зйомок в Росії та активно допомагає бійцям АТО. Ми знаємо його як саксофоніста зі «Стиляг», терориста Рахмета зі «Штатского радника», інструктор Діда з «Гвардії». Творчий доробок актора – більш ніж сто фільмів. А от на благодійному творчому вечорі артиста та його гурту «Грусть пилота» Чернігів познайомився з ним і як з музикантом.

На благодійний творчий вечip Олексія Горбунова та гурту «Грусть Пилота» у Чернігові завітало чимало глядачів. Вже четвертий місяць актор бере участь в концертах, організованих благодійним фондом «Територія життя», який лише за перший рік своєї роботи зібрав понад сім мільйонів гривень на допомогу військовим, їх сім’ям та переселенцям.

Свій виступ у Чернігові артист почав хвилиною мовчання за воїнами, загиблими в АТО. А далі — подарував глядачам дві години душевної музики та щирих розмов. В репертуарі артиста багато старих пісень відомих виконавців: і Висоцького, і Окуджави, і Сукачова, і Цоя.

Артист не лише співав, а й розповідав глядачеві про свою роботу в кіно, зокрема, у фільмі про війну «Курсанти» — реальній історії з життя кінорежисера Петра Тодоровського.

З початку військової агресії в Україні актор відмовився від зйомок в Росії та активно допомагає бійцям АТО, морально і матеріально. Надаючи перевагу діям, а не словам.

На благодійному березневому концерті в Києві вдалося зібрати 17 тисяч гривень, а за квітневий творчий вечір в Миколаєві вже отримано 60 тисяч на потреби бійців. Кошти, виручені на чернігівському концерті, підуть на необхідне для військових підрозділів нашої області.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини