Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 16:03:40

Народні актори Чернігівщини стали почесними гостями Міжнародного фестивалю

15.06.2015   08:00Агенцiя

Чернігівський міський молодіжний народний аматорський театр «Ілюмінатор» вкотре поїхав представляти талановиту молодь Чернігівщини на Міжнародний фестиваль «Південні маски».

Цьогоріч аматорський колектив запросили не лише як учасника, а як почесного гостя. Адже у попередні роки він виборював срібну маску та був відзначений у номінаціях «Режисерський дебют» і «Краща жіноча роль».

Проте, поїздка на ювілейний Х Міжнародний фестиваль дитячих та молодіжних театрів була під загрозою. Причина — відсутність матеріальної спроможності. Адже колектив працює на громадських засадах та виключно на кошти небайдужих.

Допоміг вирішити проблему з фінансування голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

— Варто зазначити, що цей театр тісно співпрацює з учнями Карильської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коропського району. Дає можливість сільському театральному гуртку реалізувати виступати на великій сцені. Тож було надважливо не втратити шанс проявити себе на Міжнародному фестивалі, — каже Валерій Куліч.
 

http://zunr.info/news/2015/06/13/97143-narodni-aktory-chernigivshchyny-staly-pochesnymy-gostyamy-mizhnarodnogo-festyvalyu.html

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.