"Ці картини вчать помічати повсякденні, але прекрасні речі" - чернігівці про янголят Гапчинської. ВІДЕО
У Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» відкрилася виставка картин «Постачальник щастя № 1» Євгенії Гапчинської.
Це вже друга виставка робіт відомої художниці у Чернігові. Вперше містяни ознайомлювалися з творчістю Гапчинської в 2011 році.
Цього разу експонуються картини, які ще не були у Чернігові. Серед них: «Богиня пиріжків», «Хочеш солоденького», «Вона мене поцілувала», «Мої зубки» .
Сама Гапчинська на відкриття своїх робіт не приїхала.
Відвідати виставку чернігівці можуть до 20 червня. Ціна: 10 гривень для дорослих та 5 гривень для студентів і школярів.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».