Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 22:53:47

Молодіжний театр повернувся з V театрального фестивалю Міжнародного Чорноморського клубу “HOMO LUDENS”

18.10.2011   19:12Агенцiя

Молодіжний театр щойно повернувся з V театрального фестивалю Міжнародного Чорноморського клубу “HOMO LUDENS” (Людина, що грає), який проходив в Миколаєві з 6 по 15 жовтня.

Покровський Роман

Покровський Роман

14 жовтня актори Молодіжного вийшли на сцену Миколаївського Академічного Художнього російського драматичного театру та показали глядачам виставу “Дядя Ваня” А.Чехова у постановці Геннадія Касьянова.

Драма російських провінціалів, які вважають, що життя їх не склалося, що воно пройшло марно. Для Дяді Вані це відчуття обтяжується нерозділеним коханням до жінки, яку доля на короткий час закинуло у глухий маєток, де герой та його небога працюють десятиріччями, ледве зводячи кінці з кінцями.

Миколаївська публіка сприйняла виставу тепло та вдячно, по закінченню довго аплодувала. Та й самі актори отримали чимале задоволення від роботи, від зустрічей, від нових знайомств, від палкого прийому.

Але ж головною приємною подією для Молодіжного театру стало відзначення актора Романа Покровського, виконавця ролі Астрова, дипломом фестивалю в номінації “За кращу чоловічу роль”. Серед сімнадцяти колективів, що прибули на фестиваль, наш актор виявився кращим.

http://cult.gov.ua/news/molodizhnij_teatr_povernuvsja_z_v_teatralnogo_festivalju_mizhnarodnogo_chornomorskogo_klubu_homo_ludens/2011-10-18-3129

Алла Пушкіна

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.