Ветеран-афганець відкрив свою персональну виставку
Учасник війни в Афганістані, художник Віктор Шульга відкрив свою персональну виставку у Чернігівському колегіумі. Його картини добре знають у Києві, Херсоні та за кордоном. Наразі 30 робіт представлені на виставці у Нью-Йорку.
Віктор Шульга
Багато його полотен знаходиться у приватних колекціях. Хоча пан Віктор наш земляк, адже народився та виріс у селі Рудьківка, але свою творчість на батьківщині показав вперше. На його полотнах немає ніякої війни і про те, що було в Афганістані, не хоче згадувати. Йому більше до вподоби відображати те, що зігріє людське серце.
Друга професія художника — сценографія, Віктор створює костюми до різних вистав, які проходять у Національному академічному драмачному театрі імені І.Франка. Каже, у цьому йому допомагає погляд митця. Найкращий порадник та суворий критик — його дружина Алла.
Лариса Кужар — голова обласного комітету сімей загиблих в Афганістані — вражена картинами, на її думку, ці роботи здатні розтопити будь-якій лід.
Заступник міського голови Станіслав Віхров, який прийшов привітати художника, каже, дивлячись на ці картини, думками повертаєшся в дитинство, тобто у своє рідне село. Для відомого художника відкриття виставки у Чернігові перш за все це можливість побачити своїх друзів, з якими Віктор Шульга не бачився вже більше 10 років. А згадати є що.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.