Урочистості у міському Палаці культури до Дня Перемоги
У міському Палаці культури пройшли урочистості з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Їх учасниками стали ветерани Другої світової війни, представники влади і громадськості, творчі колективи міста.
Чернігівський міський голова Олександр Соколов подякував представникам старшого покоління за воєнний і трудовий подвиги, за відновлення міста, що належало до 10 найбільш зруйнованих у країні. Він зауважив, що кожної чернігівської родини торкнулася війна, забравши передчасно і несправедливо тисячі життів. Також О.Соколов згадав про свого діда-фронтовика, поряд з яким відчував себе у дитинстві сильним. "Залишайтеся у строю, поряд з вами ми відчуваємо себе сильними", - наголосив керівник міста. Він побажав ветеранам довгих років життя, миру на рідній землі, міцного здоров'я, підтримки дітей та онуків.
У Палаці культури пройшов концерт, учасником якого серед інших колективів став і хор ветеранів.
Крім того, сьогодні керівники області та міста відвідали пацієнтів обласного госпіталю ветеранів війни, де проходять лікування ветерани Другої світової війни, війни в Афганістані та учасники АТО (близько 90 жителів Чернігівщини).
З Днем пам'яті та примирення і Днем Перемоги ветеранів привітали керівник Державного управління справами, куратор області від Адміністрації Президента України Сергій Березенко, голова облдержадміністрації Валерій Куліч та міський голова Олександр Соколов.
Ветеранам вручили подарунки і квіти, також відбувся концерт за участю артистів обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.