Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 13:06:58

Молодіжний театр відзначив 30-річчя

01.05.2015   07:15Агенцiя

Чернігівський Молодіжний театр відзначив 30-річчя з дня створення.

Директора закладу і художнього керівника Геннадія Касьянова та колектив театру привітали голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, друзі, шанувальники і постійні глядачі.

Микола Звєрєв у своєму виступі зазначив, що Молодіжний театр – це скарб духовного і культурного життя нашого рідного краю. «Все проходить, а мистецтво є вічним», - підкреслив голова обласної ради. Він висловив вдячність акторам театру за їх чудову гру та висловив сподівання, що цей культурний заклад і надалі буде розвиватися та примножуватиме творче надбання.
Микола Звєрєв побажав усім присутнім здоров'я, миру, творчого натхнення і благополуччя. Керівник обласної представницької влади за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 30-річчя з дня заснування Молодіжного театру вручив почесні грамоти і нагрудні знаки заслуженій артистці України, актрисі, провідному майстру сцени комунального підприємства «Чернігівський обласний молодіжний театр» Чернігівської обласної ради Любові Веселовій, актрисам - Юлії Матросовій та Інні Сергієнко.

Міський голова поділився своїми враженнями від вистави "11 сторінок військової прози", власне з якої розпочалася історія Молодіжного театру. У 1985 році з цією виставою Чернігівський молодіжний театральний колектив, який мав тоді назву театр-студія "Молодіжна сцена", став лауреатом 2-го республіканського конкурсу самостійних робіт молодих акторів, режисерів та сценографів, що проходив в Одесі.
О.Соколов вручив подарунок та вітальну адресу. "За три десятиліття художній керівник, режисери та актори Молодіжного вдалося яскраво розкрили свій талант, створивши у Чернігові самобутній театр, із неповторний атмосферою, власними традиціями, завоювали щиру любов не одного покоління чернігівців", - сказано у вітанні.

Г.Касьянов назвав прізвища усіх, хто стояв у витоків створення закладу, хто підтримував та допомагав упродовж існування театру.

Доктор історичних наук Володимир Половець, який час створення Молодіжного театру працював секретарем Чернігівського обкому партії, теж поділився своїми спогадами, зазначивши, що тоді було сподівання на створення молодими талановитими митцями "чернігівської Таганки" і за минулі роки воно повністю справдилося.

Акторам театру також були вручені почесні грамоти Міністерства культури України, обласної державної адміністрації, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.

За 6 місяців – 600 нових родин

За 6 місяців – 600 нових родин 11:01

Перші 6 місяців 2020 року закарбували у пам’яті кожного різні моменти, проте для молодят, які створили у цей період родини, вони залишаться знаковими впродовж усього життя.

14 сільських амбулаторій Чернігівщини на завершальній стадії будівництва

14 сільських амбулаторій Чернігівщини на завершальній стадії будівництва 10:56

В області планується побудувати 19 нових сучасних сільських амбулаторій в рамках державної програми «Доступна медицина».

У Головному управлінні ДПС в області відзначили День податківця

У Головному управлінні ДПС в області відзначили День податківця 10:46

Своє професійне свято колектив податківців Чернігівської області зустрічає у складі 414 фахових працівників, які віддали податковій справі не один рік життя.