Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 20:00:15

Чернігів замахнувся на черговий рекорд. Цього разу танцювальний

29.04.2015   12:40Агенцiя

"Ми обираємо МИР!" - під таким гаслом 1 травня на Красну площу вийдуть дитячі творчі колективи Чернігова, а також Прилук, Ніжина, Щорса тощо.

Рівно о 10.00 дітки затанцюють під відому пісню Софії Ротару «Я, ти, він, вона, разом  - ціла країна» (переведену на українську) та заспівають Гімн миру з такими словами: «Мами і тата, ми не хочемо війни!». Якщо участь в цьому флешмобі візьмуть більш ніж 2000 дітей і підлітків, це дасть змогу встановити новий рекорд України. Тож приєднуйтеся!

Танцювальний флешмоб у нашому обласному центрі організовують ДМ «Defile Models`City» (керівник – Янітта Мушинська) та ГО «КТО «Академія Зірок» (директор – Марія Панкратьєва).

До участі запрошені дитячі спортивні, циркові, танцювальні та вокальні колективи, долучитися можуть і учні (класи) усіх шкіл міста.

Початок репетиції – о 8.00, початок виступу - о 10.00.

- Ми хочемо висловити свою позицію щодо війни, яка триває в Україні. Ми хочемо показати всьому світу, що наші діти, жителі нашого міста прагнуть тільки одного – миру! - говорить Янітта Мушинська. – Гадаю, що участь у флешмобі та подібних заходах допоможе сформувати активну громадянську позицію у юних жителів Чернігова, більш широко залучатиме їх до соціального та культурного життя нашого регіону.

Після виконання патріотичного танцю на Красній площі всі учасники флешмобу яскравим парадом вирушать до міського парку культури та відпочинку, де цього дня відкривається новий сезон.

Нагадаємо, що у 2012 році під час проведення "Романтік фесту" чернігівці встановили рекорд з наймасовішого виконання вальсу. У танці на Красній площі за словами екпертів вальсували 460 пар.

Останні новини Чернігівщини

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20

Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.

Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини