Створимо музей спільними зусиллями
Шановні співробітники та студенти ЧНТУ!

В 2015 році, в рамках Проекту "Університет в житті міста", в Чернігівському національному технологічному університеті планується створення краєзнавчого музею – скарбничка декоративно-ужиткового мистецтва Чернігівщини.
Запрошуємо Вас прийняти участь у формуванні фонду музею: якщо Ви маєте українські рушники, народне вбрання, старовинні ткацькі верстати, прялки, кросна, жорна, меблі, посуд, інше кухонне начиння, вироби із дерева тощо та бажаєте представити їх в музеї, заповніть, будь-ласка, Реєстраційну карту, фотографуйте майбутні експонати та надсилайте на адресу museum_stu@ukr.net. Всі надані експонати будуть обов’язково представлені із зазначенням ПІБ власника та року надання.
Всі бажаючі можуть прийняти активну участь у конкурсі на назву музею та у процесі художнього проектування експозицій музею (заповн. Реєстраційну картку).
Відвідувати музей зможуть всі бажаючі. Він буде відкритий для жителів та гостей нашого міста.
За додатковою інформацією звертайтесь за тел. +38 (099) 0706156 +38 (063)7904173 Олена Володимирівна.
Останні новини Чернігівщини
Військовим – харчові продукти, лікарням – медзасоби: в області передали чергову допомогу з Німеччини 10:58
Два провідні медзаклади області та військовослужбовці, які виконують завдання на півночі України, отримали сьогодні гуманітарну допомогу від німецької доброчинної організації «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія».
Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.
20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39
Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).
Чернігівські спортсмени стали переможцями чемпіонат Європи з гирьового спорту 09:07
В сербському місті Белград фінішував відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією IGSF.