Молодіжний театр підготував тиждень МайАРТу
Як нам каже Вікіпедія - Міжнародний день театру (англ. World Theatre Day) - інтернаціональний професійне свято всіх працівників театру, що відзначається по всій планеті щорічно 27 березня.
Цей міжнародний день традиційно проходить під єдиним девізом: «Театр як засіб взаєморозуміння і зміцнення миру між народами».
Чернігівський Молодіжний Театр приготував усім глядачам незвичний подарунок ТИЖДЕНЬ МайАРТу (МАЙСТЕРНЯ АКТОРІВ). Більш детально про це.
Відкриється тиждень 18 березня моновиставою Тетяни Салдецької "АГЛАЯ" по Кліму,
19 березня буде представлено моновиставу Заслуженого актора України Володимира Банюка "ІУДА ІСКАРІОТ" Л.Андреєв,
20 березня всіх чекає комедія П. Гладиліна "ЧЕРЕВИКИ НА ТОВСТІЙ ПІДОШВІ" в головних ролях Заслужені актори України Олексій Биш та Любов Веселова,
21 березня буде можливість доторкнутися до драматургії абсурду Е.Іонеско "СТІЛЬЦІ" в постановці Євгенія Сидоренка,
22 березня на закритя гядачам запропонована вистава "ТАНГО" відомого Польського драматурга С. Мрожека.
Останні новини Чернігівщини
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.
9 січня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1416 Російська агресія - Day 1416 Russian aggression
У Прилуцькій гімназії №13 облаштували протирадіаційне укриття 12:46
У Прилуцькій гімназії №13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського облаштували гідні умови для безпечного очного навчання. Із робочим візитом у навчальному закладі – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус