Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:06:51

Молодіжний Театр готується до 30-ти річчя

25.02.2015   10:34

День народження Чернігівський молодіжний театр буде відмічати 1-го Травня.

А зараз, в рамках підготовки до ювілею, артисти театру зустрічаються з глядачами. В далекому 1985 році у травні місяці при Чернігівському ляльковому театрі студійці групи «Молодіжна сцена» зіграли одну з перших вистав "ОДИНАДЦЯТЬ СТОРІНОК ВОЄННОЇ ПРОЗИ" за творами Бориса Васильєва «А зорі тут тихі» та «В списках не значився». З тих часів чернігівці стали свідками народження нового театрального колективу в нашому місті. За цей час зіграно багато спектаклів. Артисти постійно спілкуються зі своїми глядачами.

Творчий колектив, на чолі з головним режисером театру Заслуженим діячем мистецтв України Геннадієм Касьяновим, знаходиться в постійному творчому пошуку. Всі ці роки відділ мистецтв обласної бібліотеки ім.Короленка тісно співпрацює з Молодіжним театром, а його актори стали активними користувачами.

В рамках проекту «Театр бібліотеці» постійно відбуваються творчі зустрічі з акторами театру. Вони неодноразово показували свої вистави перед відвідувачами. Сьогодні, 10 січня, в рамках проекту, відвідувачі мали змогу доторкнутися до таємниць «Театрального роману» Михайла Булгакова у виконанні групи артистів Молодіжного театру під керівництвом Геннадія Касьянова.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.