Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 07:22:46

Презентовано книгу про воїнів-героїв антитерористичної операції

18.02.2015   11:17Агенцiя

У Чернігівській обласній бібліотеці ім. В. Короленка відбулася презентація книги «Вклоняємось доземно українському солдату», виданої колективом Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія».

Презентували книгу студентам, школярам та науковцям військові журналісти та офіцери-учасники АТО.

– Це перша книга про українських захисників, справжніх патріотів, які боронять незалежність та цілісність нашої держави на Сході держави. До неї увійшли замальовки та нариси військових журналістів про героїв війни на гарячому Донбасі, – розповів присутнім начальник інформаційного відділу Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія» у м. Чернігові підполковник Вадим Мисник.

Крім цього, зі сльозами на очах процитувала уривки з книги викладач Чернігівського військового ліцею – заслужений учитель України Ольга Гребницька.

– Перечитувати цю книгу без сліз просто не можливо. Написані рядки беруть за душу. Головні персонажі – це гордість української нації. І в пам’яті нашого народу навіки залишиться подвиг нескореного українського солдата, – зазначила Ольга Гребницька.

Слід додати, що 60 примірників видання отримали бібліотеки обласного центру.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ