Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 09:05:45

Відбулася презентація білоруського літературного альманаху "Справа"

16.02.2015   11:41

Періодичне білорусько-українське видання – літературний альманах «Справа» виданий Товариством української літератури при Союзі білоруських письменників було презентовано у Чернігівському культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо».

Представили видання Максім Клімковіч – білоруський письменник, драматург та Уладзіслав Ахроменка – білоруський прозаїк, сценарист і драматург).

Спадар Уладзіслав в цьому альманасі оприлюднив своє оповідання «Вайна на тлі красавіцкай квецені», де він щиро розповідає свої враження від життя в мирному Чернігові в часи війни, про те як в Україні створюється справді народна армія, замість тої, що була розвалена та розкрадена, про «народних прикордонників».

Видання є білоруськоукраїномовним.

Альманах вийшов на підтримку України, тож всі присутні на презентації отримали «Справу» зробивши пожертву на підтримку України. Зібрані кошти, а це не багато й не мало – 260, 00 грн сябри передали чернігівській «Самообороні Майдану».

Останні новини Чернігівщини

Найкращих дільничних офіцерів поліції Чернігівщини відзначили за ефективну роботу

Найкращих дільничних офіцерів поліції Чернігівщини відзначили за ефективну роботу 09:04

За результатами роботи в першому півріччі цього року керівництво поліції нагородило заохочувальними відзнаками та подяками кращих дільничних офіцерів.

Чернігів: рятувальники підняли та транспортували до карети швидкої допомоги чоловіка у критичному стані, який упав до підвального поверху новобудови

Чернігів: рятувальники підняли та транспортували до карети швидкої допомоги чоловіка у критичному стані, який упав до підвального поверху новобудови 08:59

10 липня о 14:34 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про падіння чоловіка 1958 року народження у підвальний поверх новобудови приватного житлового будинку, що у обласному центрі по вул. Олександра Лазаревського.

11 липня - Всесвітній день шоколаду

11 липня - Всесвітній день шоколаду 08:50

Наукою встановлено той факт, що в шоколаді є елементи, які сприяють як відпочинку, так і психологічному відновленню. З найдавніших часів, шоколад використовувався, як напій.

АНОНСИ ПОДІЙ