В Чернігові до Дня Соборності України військові музиканти влаштували флеш-моб
До Дня Соборності України військовий духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України і капела бандуристів ім. Остапа Гришая Міського філармонійного центру привітали чернігівців зі святом своєрідним музичним флеш-мобом у Торговельному комплексі «Мегацентр».
Музики виконали для чернігівців українські патріотичні мелодії, духовний гімн України «Боже, великий єдиний» і «Запорізький марш».
Відвідувачі «Мегацентру» з задоволенням слухали виконавців, фотографували артистів на камери та мобільні телефони і з вдячністю їм аплодували.
Керівник військово-музичного центру підполковника Олександр Шевчук зазначив, що подібні флеш-моби військовими проводяться не вперше і вже стають традиційними, а проведення акції спільно з цивільними артистами черговий раз підтверджує тісний зв’язок армії з народом.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).