Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 19:50:15

У Чернігові відкрилася виставка унікальних книг та графічних матеріалів “Зустріч зі “Словом”

03.02.2012   11:10Агенцiя

Виставка з приватного зібрання дослідника та колекціонера “Слова о полку Ігоревім” Святослава Воїнова “Зустріч зі “Словом” відкрилася у Чернігівському історичному музеї ім. В.Тарновського.

Відкриття персональної виставки було приурочено до 70-ти річчя з дня народження Святослава Воїнова. В цей день привітали ювіляра заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, а також знайомі, колеги та відомі історики.

В урочистій обстановці Віктор Тканко, за багаторічну сумлінну працю з вивчення і популяризації історичної та культурної спадщини Чернігівщини вручив Святославу Святославовичу Подяку голови Чернігівської облдержадміністрації та побажав міцного здоров’я, благополуччя та подальших успіхів у популяризації безцінної колекції “Слова…”

Кожен відвідувач виставки “Зустріч зі “Словом” мав змогу оглянути понад 160 унікальних експонатів з особистого зібрання колекціонера. Святослав Воїнів з гордістю називає свою велику колекцію “Моя Словіана”, в якій зібрано чимало раритетних видань. У ній налічується більше 15 тисяч найрізноманітніших матеріалів. За 35 років наполегливої праці Святослав Воїнов зібрав всі прозові та поетичні твори, багато з яких містять автографи авторів.

Виставка “Зустріч зі “Словом” працюватиме у Чернігівському історичному музеї ім. В.Тарновського до квітня 2012 року.

http://www.cult.gov.ua/news/u_chernigovi_vidkrilasja_vistavka_unikalnikh_knig_ta_grafichnikh_materialiv_zustrich_zi_slovom_foto/2012-02-02-3361

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини