Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 04:39:21

Новорічне вітання від військових музик

31.12.2014   08:09

Незвичайне новорічне вітання влаштували артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України для жителів Чернігова.

У фойє центрального торгівельного супермаркету міста «Мегацентр» музики у погонах виконали святкові новорічні композиції, зокрема, популярний «Щедрик».

Більшість свого робочого часу, військові музиканти цього колективі, знаходяться в зоні АТО з бійцями, які захищають Батьківщину і мирне небо над нами. Проте, в перервах між гастролями на Сході, намагаються не лишати без уваги жителів інших регіонів нашої держави, особливо рідного Чернігова, де дислокується центр.

За словами начальник військово-музичного центру підполковника Олександра Шевчука, цією акцією артисти намагалися подякувати українському народу за підтримку армії, підняти святковий настрій мешканців міста, вселити віру у краще.

- Ми хотіли цими звуками духових інструментів розігнати все зле, що є навколо нас. Нова сторінка Нового року хай почнеться з доброго, - розповів Олександр Шевчук.

Випадкові слухачі насолоджувалися мелодією вічних творів, знімали музикантів на планшети та мобільні телефони, а по закінченню виступу проводжали артистів численними оплесками.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.