Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 17:14:44

У Чернігові "Студентська Свобода" провела навчальну лекцією на тему: "Голодомор як Геноцид української нації"

22.11.2014   08:49Агенцiя

19 листопада активісти Чернігівської "Студентської Свобода" відвідали місцевий будівельний ліцей, у якому націоналісти провели навчальну лекцією на тему: "Голодомор як Геноцид української нації".

У страшні для українців роки Голодомору студентам інституту історії здійснив екскурс активіст молодіжної громадської організації "Студентська Свобода" Віталій Бурмака. Націоналіст наголосив на цілеспрямованому знищенні українського народу "совєцьким" режимом, розповів про основні причини та наслідки Голодомору.

"Смерть від голоду найстрашніша, оскільки вона затяжна і нестерпна. Саме таку політику проводив Сталін відносно українського селянина, оскільки останній за своєю природою індивідуаліст, що має бачити результати своєї праці.
Врожай комуністи забирали, в результаті чого зростала селянська непокора, що страшно непокоїло Москву. Тому "совєти" мали щось робити і обрали дуже страшну помсту за непокору – Голодомор. Маємо пам'ятати про страшну сторінку в історії нашого незламного народу, що знову ж таки підтверджує той факт, що Росія, в якій би формі вона не існувала, постійно впродовж віків нищить українців, принижує, не може змиритися з нашою незалежністю. Тож маємо домогтися визнання Голодомору геноцидом української нації з боку Росії та покарати відповідальних", – зазначив Віталій Бурмака.


Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини