Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 23:12:36

У Державному архіві області відкрилась виставка "Палає пам’яті свіча"

21.11.2014   08:03Агенцiя

У Державному архіві Чернігівської області до Дня пам'яті жертв Голодоморів відкрилась виставка «Палає пам’яті свіча», присвячена роковинам Голодомору 1932–1933 років в Україні. За існуючою традицією на її відкриття були запрошені учні загальноосвітнього навчального закладу м. Чернігів.

Презентовані на виставці документи, що перебувають на зберіганні в Державному архіві Чернігівської області, скомпоновано у три блоки – «1932 рік», «1933 рік» та «Свідки Голодомору згадують» й відтворюють одну з найстрашніших та найтрагічніших сторінок історії України – масової загибелі українських селян внаслідок проведення партійним керівництвом країни в 1932–1933 роках кампанії хлібозаготівлі.

Учні ознайомилися з офіційними (партійними) документами – постановами, розпорядженнями, звітами та документами, що свідчать про неприйняття селянами, студентами та інтелігенцією Чернігівщини політики, що проводилася партійним керівництвом області – зверненнями, скаргами, доповідями до ДПУ.

Особливу увагу школярів привернули свідчення тих, хто пережив Голодомор 1932–1933 років, зібрані в 2007 році.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини