Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 17:11:24

Соліст чернігівського філармонійного центру Сергій Сулімовський став переможцем на міжнародному фестивалі у Фінляндії

18.11.2014   07:46Агенцiя

З 13 по 17 листопада у місті Турка (Фінляндія) відбувся ІІІ Міжнародний конкурс хорів, інструментальної музики та академічного вокалу, в якому брали участь колективи та солісти з Фінляндії, Швеції, Данії, Іспанії, Німеччини, України, Латвії, Литви, Естонії, Казахстану, Росії та інших країн. Конкурс був присвячений відомому фінському композитору Яну Сібеліусу. Організатором конкурсу виступила Міжнародна культурна асоціація.

Відкриття конкурсу, а також концерт дружби «Нехай співає весь світ!» відбулися в концертному залі музею Сібеліуса, конкурсні прослуховування проходили в соборі Святого Мартіна, в концертному залі “Työväenopisto” і в залі консерваторії. В останньому відбувся Гала-концерт конкурсу.

Україну мав честь представляти соліст Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, Лауреат Міжнародних конкурсів Сергій Сулімовський, який і став переможцем у номінації “Академічний сольний вокал”.

В запеклій творчій боротьбі та суворих умовах конкурсу (на репетицію, наприклад, було надано лише 8 хвилин) Сергію Сулімовському допомагала завоювати Перше місце - концертмейстер, заслужений діяч мистецтв України Світлана Пилипенко.

Програма, яку виконував Сергій Сулімовський була високо оцінена журі конкурсу. Це твори Я.Сібеліуса (Гімн до Таїс), М.Лисенка (Арія Петра з опери «Наталка Полтавка»), та Дж.Пуччіні (Арія Каварадоссі з опери «Тоска»).

Сергій Сулімовський окрім конкурсних прослуховувань взяв участь у концерті дружби «Нехай співає весь світ!» та Гала-концерті.

Учасникам конкурсу була організована насичена екскурсійна програма по містам Турка, Гельсінкі, Наанталі (літня резиденція президента), а також Стокгольм (Швеція).
Щиро вітаємо нашого Переможця, що прославляє Україну у культурному світовому просторі!

 

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини