Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 12:08:05

Військові музиканти подарували чернігівцям свято живої музики

13.11.2014   12:54

У Чернігові, в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбувся концерт духового оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

Зал обласної філармонії зібрав чималу аудиторію поціновувачів світового музичного мистецтва, а головне – любителів живої музики. Програма була надзвичайно різноманітна, тому музику слухали з величезним задоволенням люди різних поколінь.

Духовий оркестр військово-музичного центру виконав відомі світові композиції, а також військовий марш та вальс. Зокрема артисти грали увертюру «Фіделіо» Людвига ван Бетховена, «Вальс для флейти з оркестром» Бенжаміна Луї Поль Годара, «Вальс для співу «Il bacio»» італійського композитора Луїджі Ардіті, музичний твір «Pursuit» Мета Кеновея та інші.

Крім цього, у концертній програмі виступили відомі українські солісти: заслужений артист України Віктор Кожан, cпівачка Наталія Довженко, лауреати міжнародних конкурсів Дмитро Кузьмін і Дарія Литовченко та переможець четвертого сезону шоу “Х-фактор” Олександр Порядинський.

- Більшість свого робочого часу українські військові музиканти знаходяться в зоні АТО з бійцями, які захищають Батьківщину і мирне небо над нами. Проте, в перервах між гастролями на Сході, не лишаємо без уваги жителів інших регіонів нашої держави. Мета цього концерту - підняти бойовий дух і показати, що армія з народом України, – розповів начальник Військово-музичного управління ЗС України полковник Володимир Дашковський.

Останні новини Чернігівщини

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.

Обласний філармонійний центр підсвічується

Обласний філармонійний центр підсвічується 11:21

Будівля Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм стає яскравішою.

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань?

Як під час сезону полювання зменшити ризики небезпечних захворювань? 11:14

Напередодні відкриття сезону полювання на копитних звірів (дикого кабана, козу, косулю), який розпочнеться на Чернігівщині 24 жовтня, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області попереджає про зростання ризику занесення з дикої фауни у населені пункти області, в тому числі і в господарства усіх форм власності, особливо небезпечних хвороб тварин.

"День тиші" перед місцевими виборами-2020: що це значить і чого не можна робити 11:04

Цього дня дозволено тільки поширення інформації про вибори, заклики брати участь у них і роз'яснення порядку голосування.