Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 23:55:15

Чернігівська музична школа № 2 відзначає 45-річчя

01.11.2014   08:13

45-річчя від дня свого заснування відзначає 31 жовтня Чернігівська дитяча музична школа № 2, якій у цьому році присвоєно ім’я композитора, піаніста, музикознавця Євгена Богословського.

У своєму вітальному слові заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров висловив вдячність усім працівникам закладу на чолі з директором Олександром Ковалем, які гідно продовжують кращі традиції мистецького навчання та естетичного виховання підростаючого покоління юних чернігівців, примножують здобутки минулих поколінь у царині прекрасного. Він побажав колективу музичної школи №2 ім. Є. В. Богословського успіхів у розвитку музичного мистецтва Чернігова, збереженні традицій вітчизняної культури, вихованні і всебічному розвитку молодих талантів України.

Екскурс в історію музичної школи №2, що починалася лише з трьох кімнат у Палаці піонерів та 55 учнів, зробив директор Олександр Коваль. Він також поділився здобутками й успіхами колективу і вихованців за цей період. На сьогодні музична школа має власне приміщення, тут навчаються майже 380 дітей, які опановують гру на різних музичних інструментах – класичних, народних, сучасних, займаються співом. За роки існування випускниками школи стали майже 1800 учнів, частина з них працює на музичній ниві у багатьох країнах близького і далекого зарубіжжя.

Гордістю музичної школи №2 є переможці міжнародних та всеукраїнських змагань.Так, за останні 5 років школа отримала 524 дипломи лауреатів та переможців конкурсів, в тому числі 226 – всеукраїнського та міжнародного рівня.

На базі школи функціонують 15 творчих учнівських колективів, добре знаних не тільки в обласному центрі, а й за його межами. Тут створено єдиний в області дитячий оперний театр, який очолює випускник школи, завідувач відділу сольного співу Владислав Костильов.

Навчальний процес у школі забезпечують 62 викладачі, 7 з яких мають педагогічне звання "викладач-методист". Звання "Заслужений працівник культури України" удостоєні Юрій Карпенко та Микола Олексієнко.

З перших років існування школи, за часів міського Палацу піонерів, у рідному закладі працюють Наталія Чеберда, Алла Половець, Наталія Федулова, Ольга Рубіна, Тетяна Марченко, Галина Тінякова.

Про затребуваність музичної школи свідчить той факт, що в останні роки конкурс на вступних екзаменах у цілому по школі становить понад 3 особи на одне місце, а на окремі спеціалізації – біля 10 осіб на одне місце.

Музичну школу № 2 привітали з ювілеєм почесні гості та колеги, випускники різних років і юні вихованці.

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».