Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:36:47

Шлях до майстерності. ФОТОрепортаж

31.10.2014   13:02Агенцiя

Дитяча фотостудія «ПОШУК» працює в Чернігівському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді вже багато років.

Керує студією звісно Віктор Кошмал, тобто Я.

За час існування студії пройшло багато хлопців та дівчат. Всі вони хотіли займатися фотосправою, а я їм чесно віддавав свої знання, вміння та навички. Багато вже води утекло, але всі вони чудово пам’ятають наші походи до лісу та інші подорожі.

Красива наша Чернігівщина і це вони навчилися відображати у своїх фото роботах про що свідчать нагороди різного рівня  на різноманітних конкурсах.

Сьогодні я пропоную знайомство з творчими роботами Анни Величенко, яка зараз навчається у Національному педагогічному університеті. Вперше вона прийшла до студії ще в 9-му класі. З цей час вона багато чому навчилась. Та що ті слова. Гляньте краще її фото роботи і ви самі все зрозумієте.

ВІКТОР КОШМАЛ

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».