Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 01:54:27

До Дня вигнання нацистських окупантів в обласному Державному архіві відкрилась тематична виставка

28.10.2014   09:37Агенцiя

Першими її відвідувачами стали учні 15-го чернігівського ліцею, які мали змогу побачити історичні документи та дізнатись більше про рідне місто.

Кажуть, сучасна молодь не цікавиться історією своєї батьківщини, але це далеко не так. Першими відвідувачами виставки, присвяченої 70-річчю вигнання нацистських окупантів, стали саме учні випускного класу 15-го ліцею.

Школярам розповіли про моменти з історії Чернігівщини, які вони не зможуть знайти в жодному підручнику. До того ж вони мали можливість побачити різноманітні документи та світлини післявоєнних часів.

Екскурсія до архіву не залишила байдужими жодного з відвідувачів.

 

http://chodtrk.com.ua/?p=18210

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини