Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:01:27

Презентація поетичної антології в музеї Коцюбинського

25.10.2014   08:03Агенцiя

Триває наш десятиденний марафон. Сьогодні відбувся літературно-мистецький вечір «Будь благословенна, Україно», присвячений виходу у світ «Антології творів лауреатів премії імені М. Коцюбинського. Поезія».

Книга, в силу різних обставин, довго йшла до свого читача, оскільки її вихід було заплановано до 20-річчя з часу заснування премії, яке відзначалося у 2012 році. Нарешті ми тримаємо це ошатне видання в руках і отримуємо насолоду від читання чудової поезії наших сучасних авторів.

Презентація Антології перетворилася на справжнє свято поезії. З вітальним словом до присутніх звернулися упорядники Наталія Коцюбинська та Ольга Єрмоленко, редактор і автор передмови Дмитро Іванов, голова обласної організації Національної спілки письменників Олена Конечна. Поети Микола Ткач, Станіслав Шевченко, Василь Буденний, Сергій Дзюба поділилися своїми новими віршами. А вихованці Палацу для дітей та юнацтва Ігнатенко Оксана, Ананічева Марія та Сухенко Анна прочитали поезії тих авторів, які не змогли бути на вечорі та яких уже, на жаль, немає з нами. Відійшли у вічність Петро Зуб, Володимир Кашка, Анатолій Крупко, Станіслав Реп’ях, Петро Руденко, Борислав Степанюк, Олена Шульга та Олекса Ющенко. Цей поетичний збірник нехай буде світлим спомином про них і їхню творчість.

На вечорі був присутній відомий композитор Микола Збарацький та соліст філармонійного центру Сергій Гладирьов, які щиро поділилися з глядачами своєю творчістю.

У виконанні студента Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Шевченка Івана Барана прозвучала відома пісня «Вона» на слова Костя Москальця.

Наше поетичне свято подарувало всім присутнім гарний настрій і тепло в прохолодний осінній день.


Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».