У театрі вшанували воїнів-героїв та допомогли захисникам
Герої не вмирають, доки пам'ять про них живе. Під таким гаслом у стінах обласного театру імені Шевченка відбувся благодійний концерт "ГЕРОЇ не вмирають…".
Зала була заповнена вщент. Люди прийшли вшанувати пам’ять загиблих борців за незалежність України та допомогти бійцям АТО. На сцені, де відбувалося основне дійство, виступили майже тисяча артистів. Серед них співаки, музиканти, дитячі танцювальні та спортивні колективи, військово-музичний оркестр. Ведучими дійства стали Оксана Тунік-Фриз та Артем Шелковий. Пара емоційно, з душею пронесла глядачів по сторінках останніх болючих подій в країні. Підтримати земляків піснею приїхала і заслужена артистка України Жанна Боднарук.
За час концерту вдалося зібрати 14 788 гривень. З яких 1 113 гривень, кошти, які чернігівці пожертвували до скриньок волонтерам. На виручені гроші організатори придбають буржуйки та теплі речі для 13 та 41 батальйонів територіальної оборони і спецбатальйону «Чернігів».
Дякуємо усім, хто допомагав у організації благодійного концерту та брав у ньому участь: заслуженій артистці України Жанні Боднарук, депутату обласної ради Валерію Кулічу, організатору Ірині Должиковій, ведучим Оксані Тунік-Фриз та Артему Шелковому, Сергію Макашову, Олександру Шевчуку та військово-музичному центру Сухопутних Військ Збройних Сил України, заслуженій артистці України Марині Гончаренко, клубу спортивного бального танцю «Ніка», Олександрій Шелковій та Олексію Загоруйко, Анатолію Гулому, театру танцю «Слов’яни», Інні Гуземі, Катерині Ковтун, дитячій юнацько-спортивній школі «Чернігів» та школі вищої спортивної майстерності, Євгенію Мацаку, Олексію Коршаку та Анастасії Лалетіній, Анні та Єлизаветі Соболєвим, студії спортивного танцю «Глорія», Євгенії Поліщук, Ярославу Биху, Миколі Морозову, Юлії Волошко та Данилу Гирчаку, клубу спортивного танцю «Аеліта», танцювальному центру «Інсайд», Олені Михайловій, студії сучасного танцю «Бродвей» та шоу-балету «Ярмарка».
Наша допомога вкрай необхідна нашим героям, нашим землякам, котрі ризикують своїм життям, заради нашої свободи, заради мирного неба над нашою головою.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».