Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 02:28:37

У художньому музеї відкрилася виставка художників-передвижників із Санкт -Петербургу

24.01.2012   14:10

У Чернігівському обласному художньому музеї ім. Галагана відкрився і діє виставковий проект “Товариство передвижних художніх виставок. ХХ1 ст. Санкт-Петербург”.

Понад 80 експонатів розмістилися в двох великих виставкових залах музею. Живопис, графіка, скульптура – все це доробки відомих художників – предаставників Московської та Санкт-Петербурзької шкіл. Особливе місце в експозиції займають твори художників, так чи інакше пов’язаних з Україною. Це, насамперед, Василь та Володимир Братанюки.

Чернігівці добре знайомі з творчістю художників-передвижників. В фондах музею зберігаються роботи багатьох з них. Сучасне художнє об’єднання “Товариство передвижних художніх виставок”, створене у 2005 році, наслідує основні принципи своїх попередників – відроджує, розвиває і популяризує кращі традиції російського мистецтва.

Виставка, що експонується в Чернігові, вже тридцять восьма. Перед тим її побачили в у Дніпропетровську, Донецьку, Маріуполі, Харкові та інших містах України. Деяких художників, чиї роботи представлені на виставці, уже немає в живих. А саме – Олександра Молєва. Його робота займає центральне місце в експозиції.

Існує легенда, що ця скульптура приносить щастя і здійснює бажання того, хто до неї доторкнеться. Правда це, чи ні – ще є час перевірити. Адже виставка діятиме цілих три тижні.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=1850

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини