У гостини до письменника - проект до 150-річчя від дня народження М.М.Коцюбинського
Михайло Коцюбинський – одна з найяскравіших і найсвоєрідніших постатей в українській та в усій світовій літературі. А ми, чернігівці, маємо пишатися тим, що свої кращі твори письменник написав саме в Чернігові. „Тіні забутих предків”, „Дорогою ціною”, „Цвіт яблуні”, „Fata morgana” стали класикою, яку залюбки читають сучасні діти.
Спільний проект обласної бібліотеки для дітей ім.М.Островського і літературно-меморіального музею-заповідника М.Коцюбинського „У гостини до письменника”, допоміг старшокласникам ЗОШ №29 по-новому побачити постать Михайла Коцюбинського – не лише великого письменника, а й великого патріота України.
Піднесеній емоційності заходу сприяла тепла душевна розповідь завідуючої меморіального відділу музею-заповідника Марії Москаленко про великого Сонцелюба, його родину, оточення на фоні тогочасного Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.