Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 02:31:00

Чернігівський Молодіжний театр відкриває ювілейний тридцятий сезон

19.09.2014   10:16Агенцiя

Навіть у скрутні для країни часи мистецтво має жити, переконані актори. Сезон відбудеться, хоча і довелося внести певні корективи, стверджує керівник Геннадій Касьянов. І як завжди на відвідувачів театру чекатимуть приємні сюрпризи. Тридцятий сезон відкриває прем’єра «Матінка Кураж та її діти» за Бертольдом Брехтом.

Якщо, за класиком, «театр починається з вішалки», то Молодіжний починається з виставки. До відкриття тридцятого сезону у холі глядачів зустрічає експозиція цікавих і досить незвичних робіт Асана Султанова. Архітектор за професією і митець за покликом душі, він працює у власній новаторській техніці.

Помилувавшись образотворчим мистецтвом у холі, глядачі потрапляють до зали і поринають у світ мистецтва театрального. Ювілейний сезон відкривають прем’єрою – Бертольд Брехт, «Матінка Кураж та її діти». У театрі кажуть, що запланували цю роботу досить давно, коли й думки не мали, що в наші часи, в нашій країні вона стане особливо актуальною. Дія відбувається у Німеччині під час Тридцятирічної війни. Власне «війна» і є головною темою п’єси, а точніше ставлення різних персонажів до неї. Твір Бертольда Брехта досить складний, але дуже філософський і певною мірою повчальний. Як завжди, Молодіжний театр пропонує своє оригінальне бачення.

У виставі «Матінка Кураж та її діти», що відкриває тридцятий сезон Чернігівського молодіжного театру, задіяна майже вся акторська трупа. Особливий підхід у цій постановці і до музичного оформлення – актори співають і грають на інструментах, але досить оригінально.

Тож, навіть у скрутні часи, мистецтво завжди допомагає народу. У цьому випадку – це не просто шаблонна фраза. На відкритті тридцятого сезону у «Молодіжному театрі» збиратимуть кошти на потреби армії, зокрема, для бійців тринадцятого та сорок першого чернігівських батальйонів.


http://chodtrk.com.ua/?p=17322

 

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.