У Чернігові виступлять Андрій Макаревич і соліст "Uriah Heep"
У Чернігові на фестивалі Chernihiv Jazz Open, що відбудеться 26-27 вересня, виступить лідер гурту "Машина времени" Андрій Макаревич. Андрій Макаревич виступить на Chernihiv Jazz Open.
Про це повідомили представники агенції "Че студія", яка є організатором фестивалю. За їхньою інформацією, незважаючи на обмеження розважальних заходів у Чернігові, фестиваль відбудеться. "Ніяких змін не отримували, готуємо фестиваль", - сказала директор агенції Леся Федоренко.
Як відомо, зважаючи на події, що відбуваються в Україні, Чернігівська ОДА минулого тижня рекомендувала у містах та районах області обмежити проведення розважальних заходів. Між тим, як повідомив сьогодні під час брифінгу в Чернігівській облдержадміністрації директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Сергій Мойсієнко, у місті не будуть скасовувати виступи Андрія Макаревича та гастролі рокера, лідера гурту "Uriah Heep" Кена Хенслі у жовтні.
Мойсієнко також зазначив, що Макаревич, який виступатиме у Чернігові у рамках музичного фестивалю Chernihiv Jazz Open, заслуговує на повагу своєю громадянською позицією на підтримку України.
Посадовець висловив думку, немає підстав скасовувати і гастролі Кена Хенкслі у жовтні, який є пацифістом і проводив концерти у багатьох "гарячих" точках. Кену Хенслі дозволять виступати, бо він пацифіст.
Макаревич виступить на фестивалі Chernihiv Jazz Open 27 вересня разом із Ільдаром Казахановим. Вони представлять проект "Андрій та Ільдар в Машині" – джазові обробки відомих композицій "Машини времени".
За інформацією організаторів, це буде всеукраїнська прем'єра проекту, що не грається на великій сцені, а тільки в клубах та на фестивалях. Крім того, під час концерту Кена Хенкслі у Чернігові планується його виступ із місцевим симфонічним оркестром.
Водночас, у Чернігівській ОДА рекомендували митцям та працівникам сфери культури зосередитися на заходах патріотичного спрямування. "Коли співставляєш слова "фестиваль" і "війна", то якось не співзвучно. Потрібно, щоб кожен захід проходив через українську патріотичну складову, щоб були акції, концерти, які б закликали до єдності, і ми говорили про українське, щоб це була домінанта нашої професійної роботи", - пояснив Мойсієнко. Він додав, що ніхто не забороняє проводити гастролі, але є вимоги патріотичної складової та високого професійного рівня.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.