Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 03:15:31

Відбулася зустріч з волонтером Галиною Сачивець

15.09.2014   08:30Агенцiя

12 вересня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулась зустріч з волонтером, журналістом Галиною Сачивець, яка допомагає бійцям Збройних сил України, які зараз воюють у зоні АТО.

На захід були запрошені: студенти Чернігівського Національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка та Чернігівського Національного технологічного університету, курсанти Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби, підопічні Територільного центру соціального обслуговування Деснянського району міста Чернігова, представники Чернігівського Клубу міжнародної організації Сороптимісток та Чернігівської міської Ліги ділових та професійних жінок, актори Чернігівського театру інтеграції " Дивосад" під керівництвом Ірини Пісні.


Показуючи фотографії з зони АТО, Галина Сачивець згадувала про своє перебування на охоплепних вогнем війни Донеччині та Луганщині, розповідала про проблеми, пов'язані з оснащенням наших Збройних сил.

Під час заходу були зібрані кошти на підтримку Першої окремої гвардійської танкової бригади. Учні Дитячої художньої школи нашого міста передали малюнки для вояків, а учасники заходу висловили думку, що Україна повинна, залишатися єдиною державою.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини