Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 03:11:01

У Чернігові презентували книгу Сергія Богана "Повстанці Одещини і Придністров'я"

29.08.2014   10:29Агенцiя

26 серпня відбулася презентація книги-історичного нарису "Повстанці Одещини і Придністров'я" на тему "Антикомуністичний і повстанський рух на південному заході України у 1920–1923 роках". Автор – кандидат історичних наук Сергій Боган.

"Ця книга дає пояснення, чому Путін із його пропагандистською машиною прорахувались і були здивовані, що Одеса є патріотичним українським містом. Завдяки патріотичним жителям Одеси під час трагічних подій 2 травня вдалось зірвати наступ Путіна вздовж Чорного моря, тому зараз воєнні дії відбуваються тільки на Донбасі. І моя книга пояснює, що Одещина була, є і буде українським регіоном завжди", – таку тезу висловив Сергій Боган, розпочинаючи презентацію.

Автор розповів про подвиги одеських повстанців, які, незважаючи на те, що була втрачена надія на перемогу УНР, в умовах большевицької окупації 1920–23рр. продовжували свою боротьбу. Націоналіст розповів про героїчні подвиги отаманів, а також проаналізував причини поразки армії УНР та повстанських рухів, що діяли на теренах сучасної України. Історик провів паралелі між подіями антибольшевицької визвольної боротьби 20-х років та сьогоденням.

По закінченні презентації Сергій Боган відповів на запитання читачів.

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини