Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 серпня, 17:50:12

У Чернігові презентували книгу Сергія Богана "Повстанці Одещини і Придністров'я"

29.08.2014   10:29Агенцiя

26 серпня відбулася презентація книги-історичного нарису "Повстанці Одещини і Придністров'я" на тему "Антикомуністичний і повстанський рух на південному заході України у 1920–1923 роках". Автор – кандидат історичних наук Сергій Боган.

"Ця книга дає пояснення, чому Путін із його пропагандистською машиною прорахувались і були здивовані, що Одеса є патріотичним українським містом. Завдяки патріотичним жителям Одеси під час трагічних подій 2 травня вдалось зірвати наступ Путіна вздовж Чорного моря, тому зараз воєнні дії відбуваються тільки на Донбасі. І моя книга пояснює, що Одещина була, є і буде українським регіоном завжди", – таку тезу висловив Сергій Боган, розпочинаючи презентацію.

Автор розповів про подвиги одеських повстанців, які, незважаючи на те, що була втрачена надія на перемогу УНР, в умовах большевицької окупації 1920–23рр. продовжували свою боротьбу. Націоналіст розповів про героїчні подвиги отаманів, а також проаналізував причини поразки армії УНР та повстанських рухів, що діяли на теренах сучасної України. Історик провів паралелі між подіями антибольшевицької визвольної боротьби 20-х років та сьогоденням.

По закінченні презентації Сергій Боган відповів на запитання читачів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів 09:08

На Чернігівщині, поблизу кордону з білоруссю, прикордонники спільно з Національна поліція України, вибухотехніками та кінологами виявили схрон зброї, що залишили окупанти.

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми 09:06

Співробітники ювенальної превенції проводять активну превентивну роботу в Семенівській громаді. Під час спілкування з дітьми поліцейські детально роз’яснюють їм правила безпеки під час літнього дозвілля.

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова 08:57

40, 20 або 10 тисяч гривень зможуть отримати чернігівці, які є власниками приватних житлових будинків, що постраждали під час активних бойових дій.

10 серпня - цей день в Україні і світі

10 серпня - цей день в Україні і світі 08:52

10 серпня у світі відзначають день лева, день біодизелю. У Латвії - день вогню, Національний день в Еквадорі та день ветеранів в Індонеції, також сьогодні відзначають День гаражних розпородажів, а в Італії вшановують Святого Лаврентія з Уеска.

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову 18:14

Чернігів приєднався до реалізації мовного проєкту «Єдині», головним напрямком якого є підтримка тих, хто має бажання перейти в спілкуванні на українську мову. Стартує він у нашому місті 20 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини