Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 00:03:38

Відбулася літературна година "Павло Загребельний – письменник, людина, громадянин"

23.08.2014   09:48Агенцiя

Ще за життя Павла Загребельного називали класиком української літератури – він писав найбільше з українських письменників, і читають його найбільше.

Відкрити для себе світ видатного письменника, багато його найвідоміших творів читачам бібліотеки допомогла літературна година «Павло Загребельний – письменник, людина, громадянин».

Вони побачили практично всі твори відомого автора, представлені в бібліотеці, ознайомилися з книжковою виставкою, присвяченою творчості письменника, переглянули в Інтернет-центрі бібліотеки фільм про нього. Твори П. Загребельного видані 15 млн. тиражем, перекладені 20 мовами світу; за ними поставлені кінофільми.

Старші підлітки із захватом читають, насамперед, історичні романи: «Диво», «Роксолана», «Я, Богдан» та ін., адже письменник залишив нам у спадщину величезний скарб – свої творіння, завдяки яким ми пізнаємо свою історію і пишаємося тим, що ми українці.


Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини