Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 07:23:21

У Державному архіві відкрито фотовиставку до Дня Державного Прапора та 23-ї річниці незалежності України

21.08.2014   07:34Агенцiя

В області продовжуються заходи з відзначення Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці незалежності України.

З цієї нагоди у Державному архіві Чернігівської області розпочато експонування фотодокументальної виставки, присвяченої історичному аспекту становлення незалежності України.

На виставці представлено понад 30 документів, наданих центральними державними архівними установами, зокрема, центральними державними архівами вищих органів влади і управління та громадських об’єднань України та ті, що перебувають на зберіганні в Державному архіві Чернігівської області.

Домінанта виставки – документи, датовані 24 серпня 1991 року – постанова Верховної Ради УРСР «Про проголошення незалежності України» та Акт проголошення незалежності України. Ці документи презентовані в контексті тих політичних та соціально-економічних процесів, які відбувалися на українських теренах – від проголошення Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року до прийняття Конституції України 28 червня 1996 року.

Складовою виставки є документально-ілюстративний ряд, що відтворює історію створення сучасного Державного Прапора України.

Традиційно, для ознайомлення з документами, розміщеними на виставкових стендах, буде запрошено учнівську молодь міста.
 

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини