Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 20:41:09

Визначено лауреатів премії ім. Михайла Коцюбинського

16.08.2014   08:04Агенцiя

Відбулося засідання комісії з присудження премії ім. М.Коцюбинського за 2014 рік, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА - керівник апарату обласної державної адміністрації Сергій Журман.

За почесне звання лауреата змагались 11 претендентів з Чернігова, Києва, Сум, Чернівців, Ніжина, Куликівки.

Після тривалого обговорення члени комісії дійшли згоди стосовно цьогорічних переможців. Отже, лауреатами премії ім. М. Коцюбинського за 2014 рік стали:

номінація «Поезія» - Тетяна Винник з м. Ніжина за книгу «Прокинусь живою»;
номінація «Проза» - Олександр Забарний з м. Ніжина за книгу «Грішниця»;
номінація «Народознавство» - Світлана Ключник з м. Чернігова за книгу «Слід вічності»;
номінація «Театральне та музичне мистецтво» - капела бандуристів ім. Остапа Вересая з м. Чернігова за цикл концертних програм ;
номінація «Декоративне та образотворче мистецтво» - Володимир Матвейцов з м. Чернігова за цикл робіт «Від великого до смішного один крок, або козацькому роду нема переводу».

Вручення премій відбудеться 17 вересня в день народження Михайла Коцюбинського в приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка.


Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини