Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 січня, 07:11:26

Відбувся перший концерт з циклу "Суботні концерти духовної музики в Борисоглібському соборі"

12.08.2014   07:34Агенцiя

У Борисоглібському соборі відбувся перший концерт з циклу "Суботні концерти духовної музики в Борисоглібському соборі".

Головний виконавець і автор ідеї - академічний камерний хор ім.Д. Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. Художній керівник та головний диригент Іван Богданов.

Протягом серпня-жовтня, колектив радуватиме своїх слухачів прекрасною та чарівною духовною хоровою музикою (XI століття до сучасності).
У концерті брали участь чоловічий вокальний ансамбль "Ренесанс", жіночий вокальний ансамбль "Аніма", а також хор хлопчиків академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського.

У програмі звучали твори Д. Бортнянського, П.Чеснокова, М. Леонтовича, Т. Яшвілі, С. Рахманінова, І. Стравінського та ін.

Спів у виконанні колективів звучав по-особливому проникливо завдяки чудовій акустиці стародавнього храму. Незважаючи на спеку, у приміщенні церкви було прохолодно й затишно. Інтер'єр собору зі старовинними фресками, канделябрами зі свічками, портретами відомих релігійних діячів відповідав особливому молитовному настрою.

Наступний концерт академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського з циклу "Суботні концерти духовної музики в Борисоглібському соборі" відбудеться 16 серпня о 15 годині. Для слухачів розроблена система абонементів.


Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини