Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 19:02:20

ХХІІІ фестиваль художньої самодіяльної творчості засуджених "Червона калина" відбувся в Прилуцькій виховній колонії

04.08.2014   14:33Агенцiя

2 серпня в Прилуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області відбулось справжнє свято, до якого неповнолітні засуджені готувались не один місяць, назва цьому святу – «Червона калина».

Цьогорічний фестиваль присвячений 200-ій річниці від Дня народженняТ.Г.Шевченка та проходить за тематикою «Тримаючи в руках «Кобзар».

З самого ранку колонія була охоплена святковим настроєм. Вихованці зрання захоплено чекали на початок фестивалю та хвилювалися, оскількисаме в цей день до хлопців приїжджають їх близькі та рідні, щоб хоч трохи часу провести зі своїми дітьми.

Затрадицією, в цей день до Прилуцької виховної колонії завітали почесні гості, серед яких: начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов, начальники всіх 6 установ виконання покарань Чернігівщини, представники влади та громадськості, священнослужителі та відомі українські артисти.

Гостинна Прилуччина вітала гостей святковим караваєм та живим виконанням гімну України.Та в ходіурочистостей не забулипро тих, хтовіддавсвоєжиття за волю України на їїсхідних рубежах.

Хвилиною мовчання вшанували їх память, а отець Григорій Грига окропив усіх присутніх святою водою.

Проходила концертна програма в актовійзаліколонії. Виступали вихованці, яківже не раз дивували гостей своєютворчоюмайстерністю. Хлопці читали вірші, співали, танцювали, показувалитеатралізовані сценки, акробатичні трюки.

Неймовірний вибух адреналіну викликав виступ козаків Прилуцької виховної колонії куреня ім. Івана Богуна. А молоді талановиті хлопці виконали реп на слова творів Т.Г.Шевченка.

Приємним подарунком стали виступи відомих українських співачок Наталії Валевської та Марти, які закликали хлопців любити Батьківщину, родину, друзів та сподіватись на скоріше повернення додому.

Прилуцька виховна колонія славиться літературними талантами, хлопці виступають кореспондентами єдиної в Україні колонійської газети «Горизонт». Цього разу «журналісти» колоніїпідготували черговий випуск газети та презентували гостям власноруч написані твори.
Неповнолітні засуджені приклали всіх зусиль для того, щоб у повній мірі розкрити тему цьогорічного фестивалю. Також, на це свято вихованці приготували для гостей міні-виставку виробів декоративного мистецтва, середяких: вишиванки, вироби з бісеру, пейзажі, ікони, мініатюри на релігійну тематику.

Кожному ізучасників фестивалю хотілось показати перед присутніми своїуміння та набуті навички. Тому цілкомпо-людськи зрозумілими були сльози на очах у рідних та близьких вихованців, та увага з боку глядачів, яка супроводжувалаусюконцертнупрограму свята.

Не обійшлося на фестивалі без подарунків та нагород. Начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов, колишні керівники Прилуцької установи та начальники установ виконання покарань Чернігівщини подарували необхідну комп’ютерну техніку та нагородили почесними грамотами кращих співробітників.

Заключне слово мав начальник Прилуцької виховної колонії Євгеній Квітницький. Він подякував усім присутнім гостям за участь у фестивалі. А начальник управління Валерій Пісклов звернувшись до вихованців колонії додав, що цей проміжок часу в їхньому житті даний їм на виправлення помилок. Він побажав їм, щоб таку серйозну помилку у їхньому житті більше не повторювали, й наголосив, що людина є людиною, коли має волю.

По завершенні свята вихованці колонії мали нагоду зустрітися та поспілкуватися зі своїми рідними та близькими.

Естафету фестивалю Прилуцькій колонії передала Дубенська виховна колонія. А звідсисимволи фестивалю «помандрують» до Ковельської виховної колонії.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.