Стартує показ фільмів про 7 історичних чудес України
28 липня на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відбудлася презентація нового циклу телепередач «7 історичних чудес України» та першого фільму цього циклу «Києво-Печерська лавра».
Ці програми можна буде подивитися з 30 липня о 8:10 по середах, четвергах і п’ятницях на каналі ICTV.
Графік показу
30.07 (середа) – програма про Києво-Печеську лавру
31.07 (четвер)- програма про о. Хортиця та Запорізьку Січ
01.08 (п’ятниця) – програма про історичний Львів
06.08 (середа) – програма про унікальні об’єкти заповідника «Переяслав»
07.08 (четвер) – програма про стародавній Чернігів
08.08 (п’ятниця) – програма про Остріг та Старокостянтинів
13.08 (середа) – програма про стародавню Умань
14.08 (четвер) – програма про «Кам’яну могилу» (Запорізька обл.)
15.08 (п’ятниця) – програма про «Херсонес Таврійський»
20.08 (середа) – програма про Софію Київську
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.