Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 22:47:58

Чернігівські військові музиканти дарують свято дітям з інтернатів

19.06.2014   11:09

В рамках проекту "Армія дітям" артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в Чернігові провели грандіозний концерт для чернігівських дітей-інтернатівців.

Захід відбувся в селищі Седнів в дитячому оздоровчому таборі "Зміна" і був присвячений початку оздоровчого сезону для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з 8 інтернатів області. До речі, цього року у зв’язку із політичною ситуацією до табору приїхали відпочивати двоє малюків - братик і сестричка зі сходу України.

Для малечі військові музиканти співали різні сучасні та патріотичні пісні, виконували епізоди з відомих фільмів та мультфільмів. Під час виконання концертних номерів дітлахи вибігали на сцену і танцювали, брали автографи у солістів та фотографувався з ними.

– Діти - це наше майбутнє. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Малеча має жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. І саме обстановку любові і милосердя ми створили для них. Наш колектив не зупиняється на досягнутому і готує для своїх найменших шанувальників інші цікаві сюрпризи. – зазначив начальник Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України підполковник Олександр Шевчук.

Захід закінчився пізно ввечері святковим феєрверком.


Довідково.
Акція «Армія–дітям» була започаткована Військово-музичним центром Сухопутних військ Збройних Сил України у 2008 році з благодійної прем’єри дитячого мюзиклу «Великий малюк Гулівер».
Творчі колективи Військово-музичного центру в рамках музичного мистецького проекту дають безкоштовні концерти для дітей військовослужбовців, дітей-сиріт і дітей-інвалідів.
В рамках проекту також відбуваються новорічні та різдвяні ранки, вистави, святкові концерти тощо.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.