Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 11:46:00

На Чернігівщині визначено переможців ІІ етапу конкурсу "Очима дитини про бюджет країни"

28.05.2014   07:53

Минулого тижня на Чернігівщині підбили підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни», який проходить за ініціативи Міністерства доходів і зборів України.

Цей захід дає можливість виявити те, наскільки діти розуміють роль, місце та значення податків, та як орієнтуються в сьогоденні. До того ж, допомагає юним даруванням творчо реалізувати свої таланти та ідеї.

Цьогоріч конкурс проходив у якісно новому форматі, об’єднавши три напрямки дитячої творчості з податкової та митної тематик: художні твори, комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори.

Дитячі думки, викладені у формі малюнка, літературного твору чи комп’ютерної графіки, оцінювало журі. До складу журі увійшли представники освіти та органів Міндоходів, мистецтвознавці, журналісти, платники податків.

На обласний етап конкурсу в двох вікових категоріях – 9–11 та 12-15 років було представлено понад 90 робіт у трьох номінаціях: «художні твори», «літературні твори», «комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація)». Всього ж у конкурсі на міському та районному рівнях взяли участь більше 200 дітей.

Журі визначило 18 переможців по напрямках: «Художні твори» - 146 робіт, «Комп’ютерна графіка» - 17 робіт і «Літературні твори» - 50 робіт.

Перші місця посіли:
• в номінації «художні твори» Савченко Дар’я, 11 років, м.Семенівка, Морська Анастасія, 14 років, м. Чернігів;
• «комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація)» - Васьковська Марина, 11 років, смт. Варва, Храпата Дарина, 13 років, м. Чернігів;
• «літературні твори» - Лапко Аліна, 10 років, смт. Куликівка, Денисенко Оксана, 14 років, смт. Варва.

Сьогодні світ важко уявити без нових технологій. Особливо вони популярні серед підростаючого покоління. Новий напрямок саме для таких дітей – творчих, активних, допитливих, які захоплюються комп'ютерним дизайном. Нові можливості конкурсної програми знайшли позитивний відгук у дітей. Це новий погляд, нове прочитання за допомогою сучасних технологій теми податків і бюджету.

Шість робіт, що одержали перші місця у своїх вікових категоріях і номінаціях, направлені до Києва для участі у фінальному етапі конкурсу.
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».