Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 02:51:31

На Чернігівщині визначено переможців ІІ етапу конкурсу "Очима дитини про бюджет країни"

28.05.2014   07:53

Минулого тижня на Чернігівщині підбили підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни», який проходить за ініціативи Міністерства доходів і зборів України.

Цей захід дає можливість виявити те, наскільки діти розуміють роль, місце та значення податків, та як орієнтуються в сьогоденні. До того ж, допомагає юним даруванням творчо реалізувати свої таланти та ідеї.

Цьогоріч конкурс проходив у якісно новому форматі, об’єднавши три напрямки дитячої творчості з податкової та митної тематик: художні твори, комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори.

Дитячі думки, викладені у формі малюнка, літературного твору чи комп’ютерної графіки, оцінювало журі. До складу журі увійшли представники освіти та органів Міндоходів, мистецтвознавці, журналісти, платники податків.

На обласний етап конкурсу в двох вікових категоріях – 9–11 та 12-15 років було представлено понад 90 робіт у трьох номінаціях: «художні твори», «літературні твори», «комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація)». Всього ж у конкурсі на міському та районному рівнях взяли участь більше 200 дітей.

Журі визначило 18 переможців по напрямках: «Художні твори» - 146 робіт, «Комп’ютерна графіка» - 17 робіт і «Літературні твори» - 50 робіт.

Перші місця посіли:
• в номінації «художні твори» Савченко Дар’я, 11 років, м.Семенівка, Морська Анастасія, 14 років, м. Чернігів;
• «комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація)» - Васьковська Марина, 11 років, смт. Варва, Храпата Дарина, 13 років, м. Чернігів;
• «літературні твори» - Лапко Аліна, 10 років, смт. Куликівка, Денисенко Оксана, 14 років, смт. Варва.

Сьогодні світ важко уявити без нових технологій. Особливо вони популярні серед підростаючого покоління. Новий напрямок саме для таких дітей – творчих, активних, допитливих, які захоплюються комп'ютерним дизайном. Нові можливості конкурсної програми знайшли позитивний відгук у дітей. Це новий погляд, нове прочитання за допомогою сучасних технологій теми податків і бюджету.

Шість робіт, що одержали перші місця у своїх вікових категоріях і номінаціях, направлені до Києва для участі у фінальному етапі конкурсу.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.