"Мистецькі барви" в Прилуках
5 січня завершився гала-концертом та нагородженням переможців ХІ-й Міжнародний молодіжний фестиваль пісні і танцю "Мистецькі барви".
Цього року в ньому взяли участь 700 учасників з різних міст України, Білорусії, Сербії та Китаю.
Прозвучало більше 300 пісень та 100 танцювальних мелодій, які оцінювало міжнародне журі, на чолі з незмінним головою, заслуженим діячем мистецтв України Володимиром Годовським.
Міжнародний молодіжний фестиваль пісні та танцю "Мистецькі барви" проводиться з метою активізації творчих здібностей молоді, популяризації народної пісні та естрадної пісні, сучасної та народної хореографії; розвитку нових напрямків у сучасному мистецтві та для закріплення творчих стосунків між регіонами України, країнами ближнього та дальнього зарубіжжя.
Організатори міжнародного молодіжного фестивалю: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Головне управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської облдержадміністрації, Прилуцька райдержадміністрація, відділ культури і туризму Прилуцької райдержадміністрації, Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж.
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.