Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 03:49:36

Фотовиставка "Майдан - Дорога до свободи": Київ - Чернігів - Гданськ

20.05.2014   08:30Агенцiя

З Чернігова, міста, де сходяться кордони України, Білорусії та Росії, з одного з найстаріших міст Київської Русі, приїжджають в червні на Помор'я дванадцять фотографів, фоторепортерів та адміністраторів Інтернет-сайтів.

Вони представлять свої фотороботи, в тому числі з Київського Майдану. Виставка відбудеться в історичному місці - залі Гданської судноверфі.

- Ми хочемо побудувати міст між Гданськом і Києвом. Показати нашу солідарність. Поляки мало знають про свого сусіда. Щоб це змінилося, щоб Польща і Україна могли краще зрозуміти один одного, ми звернулися з проханням підтримати проект до самоуправлінських владі Помор'я та Троеграддя - говорить Геннадій Єршов, уродженець України, польський художник-скульптор, автор багатьох творів, у тому числі пам'ятника пралату Генріху Янковському.

Гості з Чернігова представлять свої фотороботи: портрети, пам'ятники архітектури, в тому числі чудові церкви серед яких П'ятницька церква, яка входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (у часи розквіту Київської Русі Чернігів був великим релігійним центром).

Важливим елементом виставки буде колекція документальних фотографій, що показують драматичні події Київського Майдану.

- Я хочу показати красу і своєрідність української землі. Запрошую фотографів з Гданська, Гдині та всіх жителів Троеграддя - додає Єршов.

Виставка в залі судоверфі буде відкрита 4 червня 2014 - у річницю перших частково вільних виборів у Польщі .

- Я займаюся популяризацією мистецтва. Хочу наочно показати молодим людям, що можна стати успішним. Я починав в Польщі з нуля, оскільки багато польської молоді зараз на Заході, - говорить Єршов, який з 2001 року живе в Гданську.

Нагадаємо, Геннадій Єршов є випускником скульптурній майстерні Георгія Гусіда в Києві та Львівського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва, де навчався у проф. Еммануїла Миська. Геннадій - член Спілки художників України та Спілки польських художників, які займаються образотворчим мистецтвом.

Шило Олександр

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини