Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 00:14:17

Фотовиставка "Майдан - Дорога до свободи": Київ - Чернігів - Гданськ

20.05.2014   08:30Агенцiя

З Чернігова, міста, де сходяться кордони України, Білорусії та Росії, з одного з найстаріших міст Київської Русі, приїжджають в червні на Помор'я дванадцять фотографів, фоторепортерів та адміністраторів Інтернет-сайтів.

Вони представлять свої фотороботи, в тому числі з Київського Майдану. Виставка відбудеться в історичному місці - залі Гданської судноверфі.

- Ми хочемо побудувати міст між Гданськом і Києвом. Показати нашу солідарність. Поляки мало знають про свого сусіда. Щоб це змінилося, щоб Польща і Україна могли краще зрозуміти один одного, ми звернулися з проханням підтримати проект до самоуправлінських владі Помор'я та Троеграддя - говорить Геннадій Єршов, уродженець України, польський художник-скульптор, автор багатьох творів, у тому числі пам'ятника пралату Генріху Янковському.

Гості з Чернігова представлять свої фотороботи: портрети, пам'ятники архітектури, в тому числі чудові церкви серед яких П'ятницька церква, яка входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (у часи розквіту Київської Русі Чернігів був великим релігійним центром).

Важливим елементом виставки буде колекція документальних фотографій, що показують драматичні події Київського Майдану.

- Я хочу показати красу і своєрідність української землі. Запрошую фотографів з Гданська, Гдині та всіх жителів Троеграддя - додає Єршов.

Виставка в залі судоверфі буде відкрита 4 червня 2014 - у річницю перших частково вільних виборів у Польщі .

- Я займаюся популяризацією мистецтва. Хочу наочно показати молодим людям, що можна стати успішним. Я починав в Польщі з нуля, оскільки багато польської молоді зараз на Заході, - говорить Єршов, який з 2001 року живе в Гданську.

Нагадаємо, Геннадій Єршов є випускником скульптурній майстерні Георгія Гусіда в Києві та Львівського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва, де навчався у проф. Еммануїла Миська. Геннадій - член Спілки художників України та Спілки польських художників, які займаються образотворчим мистецтвом.

Шило Олександр

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини