Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:36:29

Фотовиставка "Майдан - Дорога до свободи": Київ - Чернігів - Гданськ

20.05.2014   08:30Агенцiя

З Чернігова, міста, де сходяться кордони України, Білорусії та Росії, з одного з найстаріших міст Київської Русі, приїжджають в червні на Помор'я дванадцять фотографів, фоторепортерів та адміністраторів Інтернет-сайтів.

Вони представлять свої фотороботи, в тому числі з Київського Майдану. Виставка відбудеться в історичному місці - залі Гданської судноверфі.

- Ми хочемо побудувати міст між Гданськом і Києвом. Показати нашу солідарність. Поляки мало знають про свого сусіда. Щоб це змінилося, щоб Польща і Україна могли краще зрозуміти один одного, ми звернулися з проханням підтримати проект до самоуправлінських владі Помор'я та Троеграддя - говорить Геннадій Єршов, уродженець України, польський художник-скульптор, автор багатьох творів, у тому числі пам'ятника пралату Генріху Янковському.

Гості з Чернігова представлять свої фотороботи: портрети, пам'ятники архітектури, в тому числі чудові церкви серед яких П'ятницька церква, яка входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (у часи розквіту Київської Русі Чернігів був великим релігійним центром).

Важливим елементом виставки буде колекція документальних фотографій, що показують драматичні події Київського Майдану.

- Я хочу показати красу і своєрідність української землі. Запрошую фотографів з Гданська, Гдині та всіх жителів Троеграддя - додає Єршов.

Виставка в залі судоверфі буде відкрита 4 червня 2014 - у річницю перших частково вільних виборів у Польщі .

- Я займаюся популяризацією мистецтва. Хочу наочно показати молодим людям, що можна стати успішним. Я починав в Польщі з нуля, оскільки багато польської молоді зараз на Заході, - говорить Єршов, який з 2001 року живе в Гданську.

Нагадаємо, Геннадій Єршов є випускником скульптурній майстерні Георгія Гусіда в Києві та Львівського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва, де навчався у проф. Еммануїла Миська. Геннадій - член Спілки художників України та Спілки польських художників, які займаються образотворчим мистецтвом.

Шило Олександр

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».