Питання розвитку приватних музеїв в області обговорили на нараді
4 січня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко провів виїзну нараду з питань розвитку приватних музеїв в області. Нарада проходила на базі приватного музею “Вітрила Миклухо-Маклая”, організованого в 2010 році подружжям Миклухо-Маклай у селі Калитянське Козелецького району.
Учасники наради обговорили питання розвитку музейної справи в регіоні, яке на засіданні гуманітарної ради при облдержадміністрації минулого року було визначено стратегічним напрямком у розвитку духовності.
“Саме музейним закладам належить особлива роль у збереженні надбань минулого, в духовному розвитку нації, у розбудові її державності”, – зазначив Віктор Тканко. Він наголосив на вважливості відродження Дитинця, Любича, Седнева, музею Костомарова.
На нараді розглядалися питання пов’язані з формуванням рейтингу музеїв Чернігівщини, проведенням семінару-наради на базі 20 кращих музейних точок зеленого туризму області.
Підсумовуючи, Віктор Тканко підкреслив, що в області ведеться робота в напрямку відродження всіх складових духовності Чернігово-Сіверського краю.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).