Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 12:17:47

"Ми живемо хором…"

04.01.2012   14:43Агенцiя

Народний хор ветеранів війни та праці був створений у Прилуках у далекі 80-ті. До хору прийшли аматори, зовсім не обізнані з мистецтвом співу люди. Однак поступово зростала майстерність співаків. На сьогодні колектив завоював авторитет та визнання завдяки щирості виконання пісень та закоханості хористів у свою справу.

Дуже цікаво представляє пісні та проводить концерт ведуча Руслана Петрівна Циганко. Майстерно та натхненно співають для своїх слухачів солісти хору: Микола Григорович Міщенко, Анатолій Федорович Бабак, Павло Іванович Лисенко, Валентина Андріївна Величко, Валентин Степанович Батрак, Катерина Іванівна Яковенко, Марія та Катерина Куліш. Людина-легенда хору - його директор Леонід Григорович Котолов. Він справжній батько колективу, завжди допоможе, підтримає. Великої душі та щирого серця людина…

Для багатьох хор став віддушиною, своєрідною домівкою. Тут, у колі друзів, вони зустрічають свята та дні народження, спілкуються за чашкою чаю, підтримують один одного у важкі моменти. Надія Котляревська зізналася: "У мене співоча душа, і взагалі я дуже активна в житті. Тому, коли стала пенсіонеркою, відразу прийшла до хору. З величезною радістю, енергією. Нарешті збулася мрія - співати воєнні пісні. Ми співали й будемо співати, бо не можемо інакше... Ми живемо хором".

Учасники хору ветеранів і справді живуть тими годинами співу. Удома, у чотирьох стінах, так не вистачає спілкування! А в хорі – друзі, з якими безліч тем для розмов.

Колектив має репертуар патріотичного спрямування, що налічує не один десяток творів – і довоєнних, і часів Великої Вітчизняної, і післявоєнних. Усе це улюблені нашим народом пісні.

Хор бере активну участь у фестивалях, які проводяться в місті, має безліч дипломів та нагород. За час свого існування колектив об’їздив усю Чернігівщину. Не спиняється на досягнутому, наполегливо працює художній керівник хору Олександр Циганко. Готується новий репертуар, шукаються можливості для виступів. "Я вже років 12 у хорі. За цей час він практично повністю оновився: люди йдуть – помирають…, приходять інші. Зараз хор переважно ветеранів праці, ветеран війни лише один – Леонід Григорович Котолов. Наше завдання – патріотичне виховання молоді. Ходимо на уроки мужності в школи міста, виступаємо на міських фестивалях, як-от "Пісні над Удаєм". У Прилуках лише один такий хор", - говорить Олександр Іванович.

Хочеться побажати нашим ветеранам творчої наснаги. І дай вам Бог міцного здоров’я!

http://gradpryluky.info/index.php?newsid=1985

Юрій Кудряшов

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.